تاریخ ارسال : ۰۲ اسفند ۱۳۸۸ ساعت : ۱:۴۱ ب.ظ ۰ نظر
Print Friendly, PDF & Email

مسکن مهر باید با سرعت بیشتری دنبال شود

فرماندار راور گفت: ساخت و ساز مسکن مهر در شهرستان راور باید با سرعت بیشتری دنبال شود.

 فرج‌الله عارفی ظهر امروز در جلسه ستاد تامین مسکن شهرستان راور با انتقاد و اعلام عدم رضایت در مورد میزان پیشرفت فیزیکی مسکن مهر در این شهرستان اظهار داشت: ساخت و ساز مسکن مهر باید با سرعت بیشتری دنبال شود.
وی میزان تسهیلات اخذ شده توسط پیمانکاران از بانک را ضعیف بیان کرد و افزود: بهره‌وری هرچه بیشتر و بهتر در استفاده از تسهیلات، منوط به مشارکت افراد و کارشناسان مجرب است.
عارفی با اشاره به اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها در کشور گفت: با توجه به رقابت‌های موجود، محاسبه و برنامه‌ریزی دقیق در ثبات و یا رکود قیمت‌ها مؤثر است.
وی تصریح کرد: کل پرونده‌های تکمیل و تایید شده توسط بنیاد مسکن برای استفاده از تسهیلات مسکن در مجموع ۵۰۵ مورد است.
عارفی خاطرنشان کرد: در حال حاضر تعداد ۴۰۲ واحد پروانه اخذ شده و از این تعداد ۲۱۸ نفر در قالب شرکت‌های تعاونی و مابقی به صورت انفرادی در حال احداث مسکن هستند.
فرماندار راور گفت: تعداد افراد معرفی شده زمین‌های ملکی به بانک ۱۸۹ واحد است که از این تعداد ۱۴۸ پرونده موفق به عقد قرارداد با بانک شده‌اند.
وی اظهار داشت: جمع افراد معرفی شده به بانک به صورت قرارداد ۹۹ ساله و زمین‌های ملکی ۴۰۷ مورد بوده و تعداد پرونده‌های عقد قرارداد با بانک ۳۶۶ پرونده است.
به گزارش فارس در جلسه ستاد تامین مسکن شهرستان راور در مورد ایجاد تصفیه‌خانه فاضلاب‌ واحدهای مسکونی و میزان اعتبار مورد نیاز در این مورد بحث و تبادل نظر شد.
پروژه واحد مسکن مهر در شهرستان راور تاکنون ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

مطالب مرتبط

دیدگاه شما