تاریخ ارسال : ۲۲ آبان ۱۳۹۰ ساعت : ۵:۲۷ ق.ظ ۰ نظر
Print Friendly, PDF & Email

نمایشگاه کتاب سطح فکری مردم را ارتقا می‌دهد

امام جمعه راور گفت: برگزاری نمایشگاه کتاب برای ارتقای سطح فکری مردم بسیار خوب و مناسب است.

خبرگزاری فارس: نمایشگاه کتاب سطح فکری مردم را ارتقا می‌دهد

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمان، حجت‌الاسلام علی تویسرکانی شامگاه سه‌شنبه در حاشیه بازدید از هشتمین نمایشگاه بزرگ کتاب با حضور در غرفه خانه مطبوعات و رسانه‌های استان کرمان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: برگزاری چنین نمایشگاه‌هایی در ارتقای سطح فکری مردم بسیار خوب و مناسب است.
وی افزود: از بدو پیروزی انقلاب اسلامی و در ادامه آن با وجود تمام توطئه‌های بیگانگان موفق شدیم در سایه بصیرت، علم و آگاهی بر تمام آنها فائق آییم و به پیروزی‌های شکوهمندی دست یابیم.
تویسرکانی تصریح کرد: باید جایگاه کتاب و کتابخوانی در جامعه ما جای خود را باز کند و در این زمینه هنوز تا جایگاه مطلوب فاصله داریم.
وی خاطرنشان کرد: باید با کمک آموزش و پرورش و سایر نهادهای فرهنگی فرهنگ مطالعه را در جامعه عمق ببخشیم و بر این مهم تاکید بیشتری داشته باشیم.
تویسرکانی با اشاره به اینکه شهرستان راور از قدمت دیرینه‌ای برخوردار است، بیان کرد: این شهر از پیش از انقلاب به عنوان شهر مذهبی مطرح بوده است.
امام جمعه راور با بیان اینکه یکی از دغدغه‌های مهم در زمینه توسعه و آبادانی راور نقش شهردار است، اظهار داشت: به دلیل عدم هماهنگی و همدلی میان اعضای شورای اسلامی شهر در چند ماه اخیر شهرداری این شهر با سرپرستی اداره می‌شد و تا چند روز آینده شهردار این شهر معرفی می‌شود.

مطالب مرتبط

دیدگاه شما