تاریخ ارسال : ۰۵ بهمن ۱۳۹۰ ساعت : ۶:۵۴ ق.ظ ۰ نظر
Print Friendly, PDF & Email

پروژه‌های گردشگری و سرمایه‌گذاری راور بررسی شد

در سفر سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان به راور وضعیت پروژه‌های گردشگری و سرمایه‌گذاری این شهرستان مورد بررسی قرار داد.

خبرگزاری فارس: پروژه‌های گردشگری و سرمایه‌گذاری راور بررسی شد

به گزارش خبرگزاری فارس از راور هادی ایرانمنش سرپرست اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان پیش از ظهر امروز در سفر به شهرستان راور به منظور بررسی وضعیت مرمت و بازسازی بناهای تاریخی و گردشگری این شهرستان اظهار داشت: در این سفر بسیاری از پروژه‌های حوزه گردشگری و سرمایه‌گذاری نیز مورد بازدید قرار می‌گیرد.
وی با بیان اینکه راور در آخرین نقطه خروجی کرمان به سمت استان‌های خراسان جنوبی و رضوی قرار گرفته است، خاطرنشان کرد: با توجه به قرار گرفتن این شهرستان در مسیر زائران امام رضا (ع) از اهمیت ویژه‌ای در میان شهرستان‌های گردشگرپذیر استان برخوردار است.
ایرانمنش با اشاره به جاذبه‌های گردشگری شهرستان راور تصریح کرد: خانه فخری و خانه نو، یخدان راور، آب‌انبار غیاث، گاوگرد یاور و دخمه گَبری از جمله جاذبه‌های این شهرستان به شمار می‌رود.
به گزارش فارس، سرپرست اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان طی هفته‌های گذشته از پروژه‌های گردشگری، سرمایه‌گذاری و میراث‌ فرهنگی شهرستان‌های جیرفت و کوهبنان بازدید کرده است.

مطالب مرتبط

دیدگاه شما