تاریخ ارسال : ۲۴ دی ۱۳۹۲ ساعت : ۸:۴۷ ب.ظ ۰ نظر
Print Friendly, PDF & Email

فرماندار راور اعلام کرد: توزیع ۱۹ هزار کیسه آرد در راور

 

فرماندار راور گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون ۱۹ هزار و ۳۹۶ کیسه آرد توسط شرکت تعاونی روستایی در راور توزیع شده است.

به گزارش راور نیوز ، محمدرضا شریفی ظهر امروز در نشست شورای آرد و نان این شهرستان اظهار داشت: نان از اقلام مهم در سبد غذایی مردم است و باید طرح‌های نظارتی برای پخت و عرضه مناسب آن انجام شود.

وی تصریح کرد: افزایش کیفیت تولید نان در کاهش هزینه ضایعات نان مؤثر است و در این راستا توجه به نانوایی‌ها و بررسی مشکلات آنها از ضروریات است.

فرماندار راور تلاش برای رضایت‌مندی مردم و ارتقای سطح خدمت‌رسانی به جامعه را از وظایف اصلی مدیران دانست و افزود: با تامین خواسته‌های مردم باید زمینه را برای نشاط اجتماعی و ایجاد امید در آنان فراهم کرد.

شریفی از توزیع ۱۹ هزار و ۳۹۶ کیسه آرد از ابتدای سال جاری تاکنون توسط شرکت تعاونی روستایی در راور خبر داد و افزود: از این تعداد ۳ هزار کیسه آرد سهمیه خبازی بوده است.

وی افزود: میزان آرد توزیع شده حواله‌ای در ماه‌های محرم و صفر امسال در راور ۲۶ تن بوده است که بین متقاضیان توزیع شده است.

شریفی بر ضرورت ساماندهی نانوایی‌ها، شناسایی واحدهای متخلف و فاقد پروانه توسط اتحادیه تاکید و خاطرنشان کرد: نظارت و تسلط کافی بر نحوه عملکرد نانوایی‌ها در امر توزیع بر اساس شاخصهای مشخص از وظایف اتحادیه است.

مطالب مرتبط

دیدگاه شما