تاریخ ارسال : ۲۴ دی ۱۳۹۲ ساعت : ۹:۲۷ ب.ظ ۰ نظر
Print Friendly, PDF & Email

فرماندار راور خبر داد: برنامه‌ریزی منسجم برای دیدار با خانواده‌های شهدای راور

 

فرماندار راور از برنامه‌ریزی منسجم برای دیدار با خانواده‌های شهدای راور خبر داد.

خبرگزاری فارس: برنامه‌ریزی منسجم برای دیدار با خانواده‌های شهدای راور

——————————-

به گزارش راور نیوز  محمدرضا شریفی عصر امروز در حاشیه دیدار با تعدادی از خانواده شهدای این شهرستان اظهار داشت: دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران از وظایف مردم و مسئولان است که باید بیش از پیش مورد توجه و دقت نظر قرار گیرد.

شریفی بیان داشت: خانواده شهدا و ایثارگران در حساس‌ترین شرایط با نثار خون عزیزان خود صلابت و اقتدار امروز را برای کشور به ارمغان آوردند و در این راستا تمام مردم به ویژه مسئولان باید با تکریم از خانواده شهدا قدردان ایثار آنان باشند.

فرماندار راور با اشاره به اینکه شهدا و ایثارگران دین بزرگی بر مردم دارند، خاطر نشان کرد: دیدار با خانواده معظم شهدا و رسیدگی به مسائل و مشکلات آنان تکلیف سنگینی است که بر عهده همه است.

وی افزود: در این راستا دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران راور در دستور کار این فرمانداری قرار دارد تا بتوان با برنامه‌ریزی منسجم در کنار مسئولان ارشد شهرستان و استان نسبت به ادای دین به خانواده شهدای راور گام برداریم.

شریفی ضمن تاکید بر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه از آن به عنوان یک اصل در ابعاد زندگی دینی نام برد و خواستار الگوگیری و سرلوحه قرار دادن این فرهنگ معنوی توسط مسئولان در تمام امور شد.

لازم به ذکر است؛ به منظور ارج نهادن به مقام شامخ شهدا و خانواده معظم آنها، فرماندار راور به همراه امام جمعه و تنی چند از مسئولان شهرستان با حضور در منازل خانواده شهدا ضمن دیدار، مسائل و مشکلات آنان را از نزدیک مورد بررسی قرار دادند.

مطالب مرتبط

دیدگاه شما