تاریخ ارسال : ۲۵ دی ۱۳۹۲ ساعت : ۸:۱۳ ب.ظ ۰ نظر
Print Friendly, PDF & Email

فرماندار راور خواستار شد: تأمین اعتبار لازم برای اتمام پروژه محور راور ـ دیهوک

 

فرماندار راور گفت: توجه ویژه مسئولان و تخصیص اعتبار لازم برای اتمام پروژه محور راور ـ دیهوک ضروری است.

خبرگزاری فارس: تأمین اعتبار لازم برای اتمام پروژه محور راور ـ دیهوک

محمدرضا شریفی امروز در گفت‌وگو با راور نیوز اظهار داشت: با توجه به موقعیت فیزیکی شهرستان و قرار گرفتن در محور مواصلاتی دو استان پهناور کرمان و خراسان و همچنین مسیر ترانزیت، توجه ویژه مسئولان و تخصیص اعتبار لازم برای اتمام پروژه محور راور ـ دیهوک ضروری است.

فرماندار راور با بیان اینکه این جاده که از چترود به طرف راور و سپس به دیهوک ادامه می‌یابد از پروژه‌های مهر ماندگار دولت دهم است، افزود: پروژه راور ـ دیهوک، ۱۳۶ کیلومتر طول دارد که به دلیل عدم تخصیص کامل بودجه، هنوز به پایان نرسیده است.

وی از وجود پنج پیمانکار در اجرای این پروژه خبر داد و بیان داشت: این پیمانکاران تاکنون ۵۰ میلیارد تومان برای این پروژه هزینه کرده‌اند، اما حدود ۳۰ میلیارد تومان به آنها داده شده است.

شریفی بیان ‌کرد: در جریان بارش‌های اخیر در بخشی از این جاده مشکلاتی برای عبور و مرور به وجود آمد که این مشکلات با سرعت توسط اکیپ‌های راهداری و پلیس راه برطرف شد.

فرماندار راور افزود: قطعه ششم محور راور ـ دیهوک به طول ۳۰ کیلومتر است که در حال حاضر ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و ۲۰ کیلومتر آن زیرسازی و آماده آسفالت است.

وی میزان اعتبار تخصیص یافته برای این قطعه را ۱۶۰ میلیارد ریال عنوان کرد و دلیل اصلی کندی اجرای پروژه‌ها را در شهرستان، بحران‌های اقتصادی و تحریم‌های موجود و عدم تخصیص اعتبار لازم بیان کرد.

مطالب مرتبط

دیدگاه شما