تاریخ ارسال : ۳۰ دی ۱۳۹۲ ساعت : ۴:۵۵ ق.ظ ۰ نظر
Print Friendly, PDF & Email

فرماندار راور خبر داد: بهره‌برداری از نخستین کارخانه آجر سفال در راور

 

فرماندار راور گفت: نخستین کارخانه تولید آجر سفال نیمه‌اتوماتیک با ظرفیت تولید روزانه ۳۰ هزار قالب در راور آماده بهره‌برداری است.

خبرگزاری فارس: بهره‌برداری از نخستین کارخانه آجر سفال در راور

محمدرضا شریفی امروز در گفت‌وگو با راور نیوز اظهار داشت: نخستین کارخانه تولید آجر سفال نیمه‌اتوماتیک با ظرفیت تولید روزانه ۳۰ هزار قالب آجر سفال در راور ساخته شده و آماده بهره‌برداری است.

وی تصریح کرد: طرح تولید آجر سفال نیمه‌اتوماتیک راور در زمینی به مساحت ۱۰ هکتار و با سرمایه‌ای بالغ بر ۲ میلیارد ریال در روستای اسماعیل‌آباد راور عملیاتی شده است.

فرماندار راور اقدامات انجام شده را گامی مؤثر در راستای ایجاد فرصت اشتغال جوانان بیان کرد و افزود: ایجاد فرصت‌های سرمایه‌گذاری و اشتغال با ارائه طرح‌های توجیهی می‌تواند در اقتصاد شهرستان ایفای نقش کرده و مسئولان نیز در این زمینه حمایت می‌کنند.

وی خاطر نشان کرد: افتتاح این کارخانه شرایط کاری بسیار بهتری را برای کارگران فراهم می‌کند، زیرا کارگران مجبور به تحمل گرما و گرد و غبار نیستند و در مقایسه با سایر انواع کوره‌ها، افزایش پخت و خنک شدن و ظرفیت بالای تولید از مزایای آن است.

شریفی ابراز داشت: امروزه با پیشرفت‌ها و تکنیک‌هایی که در مورد پخت آجر، حمل و نقل، ماشین کوره، مصالح دیوار و سقف و کنترل پخت به وجود آمده، صرفه‌جویی قابل ملاحظه‌ای در سوخت می‌شود.

مطالب مرتبط

دیدگاه شما