تاریخ ارسال : ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت : ۷:۳۵ ب.ظ ۰ نظر
Print Friendly, PDF & Email

دیدار با پرسنل آموزش و پرورش شهرستان

به مناسبت هفته بزرگداشت مقام معلم، آقای میرصادقی فرماندار و رییس شورای آموزش و پرورش شهرستان راور بمنظور قدردانی از زحمات معلمین و پرسنل آموزش و پرورش با حضور در مدیریت آموزش و پرورش راور با مدیر و پرسنل آن اداره دیدار نمود .

در این دیدار آقای میرصادقی ضمن تشکر از زحمات پرسنل این مدیریت و تبریک فرارسیدن هفته بزرگداشت مقام معلم ارزش و جایگاه معلمین را از منظر اسلام و قرآن بالا دانسته و گفت :

امروز به برکت نظام مقدس و تلاش معلمان ، ایران اسلامی در زمینه های مختلف علمی ، دانش و فناوری گام های بلندی برداشته است و در حال حاضر زبانزد کشورهای توسعه یافته و پیشرفته دنیا می باشد .

وی نقش معلم در آموزش و پرورش را یک نقش کلیدی بیان کرده و هفته معلم را فرصتی ارزشمند در تجدید میثاق با معلم شهید مطهری و دیگر شهدای آموزگار دانست .

رییس شورای آموزش و پرورش راور هدف از حضور خود را تکریم و بزرگداشت مقام معلم و تقدیر از زحمات معلمین و مسئولین سختکوش آموزش و پرورش مطرح کرد .

در ادامه آقای کاربخش مدیر آموزش و پرورش شهرستان با تشکر از حضور فرماندار به برخی برنامه های انجام شده در راستای قدردانی از معلمان شهرستان طی هفته معلم پرداخت .

در پایان با اهداء لوح تقدیر توسط فرماندار و رییس شورای آموزش و پرورش شهرستان از مدیر و معاونین آن اداره تجلیل شد .

مطالب مرتبط

دیدگاه شما