تاریخ ارسال : ۲۶ خرداد ۱۳۹۴ ساعت : ۲:۲۹ ب.ظ ۰ نظر
Print Friendly, PDF & Email

مراسم تکریم مدیر سابق و معارفه ی سرپرست جدیدآموزش و پرورش شهرستان راور برگزار شد

با حضور معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان:


با حضور صباحی معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان و ومدیران مدارس راور ، مراسم تکریم مدیر سابق و معارفه ی سرپرست جدیدآموزش و پرورش شهرستان راور برگزار شد .

در این مراسم که در محل سالن شهیدمطهری آموزش وپرورش شهرستان راور برگزار گردید ، صباحی معاون سوادآموزی  مدیر کل آموزش و پرورش کرمان طی سخنانی گفت: اگر تعریف فرهنگ را به خوبی درک کنیم متوجه خواهیم شد که کار آموزش و پرورش که هدف اصلی آن فرهنگ سازی می باشد ، چقدر مشکل است ، وی ایدئولوژی انقلاب اسلامی را تربیت ایدئولوژی اسلامی و دینی دانست و متذکر گردید اصل و اساس آموزش و پرورش تربیت دینی افراد است و باید دست اندرکاران امر تعلیم وتربیت شهروندانی متدین و متعادل تحویل جامعه بدهند. صباحی درادامه با قرائت نامه حضرت علی (ع)به مالک اشتر درخصوص مدیریت به تحلیل این نامه پرداخت وگفت :اگر مدیران ما بتوانند در راستای فرمایشات معصومین گام بردارند بی شک جامعه ای متعالی خواهیم داشت.

در ادامه این مراسم ماشاالله کاربخش مدیر سابق آموزش و پرورش گزارشی از فعالیت های انجام گرفته در سال اخیر از جمله :راه اندازی مرکز مشاوره،ایجاد مجمع هنرمندان واقدام جهت راه اندازی موزه آموزش وپرورش وموزه شهدا وپیگیری وساخت ۳باب مدرسه توسط خیرین مدرسه ساز اشاره نمود.

وی درادامه سخنان خود از مجموعه آموزش وپرورش به خصوص مدیران مدارس وهمکاران اداری تشکر وقدر دانی کرد وبرای مهدی نخعی به عنوان سرپرست جدید مدیریت آموزش وپرورش راور آرزوی موفقیت نمود.

در پایان مراسم مهدی نخعی سرپرست جدید آموزش و پرورش شهرستان راور طی سخنانی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری گفت: تعلیم و تربیت حساس ترین مسئله ی کشور است که ضروری است با همفکری و همدلی در راستای ارتقای آموزش و پرورش گام برداریم تا افرادی متدین و عالم تحویل جامعه دهیم . وی اخلاق و منش درست ، متولیان امر تعلیم و تربیت را در سالم سازی جامعه و هدایت دانش آموزان بسیار مهم ارزیابی کرد و بیان نمود در برنامه کاری خود به مواردی همچون رعایت اعتدال و انصاف ، رشد و تکریم نیروی انسانی ، رشد و شکوفایی روزافزون دانش آموزان ، توجه به نقش والدین و استفاده از ظرفیت آنها و همچنین برطرف کردن آسیب های اجتماعی توجه ویژه خواهد کرد.

مطالب مرتبط

دیدگاه شما