تاریخ ارسال : ۰۴ شهریور ۱۳۹۴ ساعت : ۸:۳۳ ب.ظ ۰ نظر
Print Friendly, PDF & Email

دیدارشهردار و اعضای شورای اسلامی شهر راور با فرماندار

همزمان با آغاز هفته دولت شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر راور با فرماندار دیدار کردند .
در ابتدای این دیدار حجت اسلام والمسلمین جاج آقای سلمان زاده ریاست محترم شورا ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر خدمت به مردم را در نظام مقدس جمهوری اسلامی را عبادت دانستند و از زحمات فرماندار و بخشهای اداری ادارت راور صمیمانه تشکر نمودند ، و در ادامه آقایان مظفری ، بقایی و اثنی عشری نیز ضمن تبریک هفته دولت از تلاشهای مسئولین شهرستان بخصوص فرماندار بومی شهرستان سپاسگداری نمودند .
در ادامه مهندس اژدری شهردار راور ضمن گرامیداشت مقام والای شهیدان بخصوص شهدای دولت ضمن ارائه گزارشی از اقدامات شهرداری به گوشه ای از مسائل و مشکلات نیز اشاره و افزودند : با همت و تلاش پرسنل شهرداری کارهای خوبی در سطح شهر در حال انجام است و ضمن تشکر از زحمات آقای میر صادقی فرماندار از حمایتهای ایشان سپاسگزاری نمودند .
در پایان این دیدار آقای میرصادقی فرماندار راور ضمن تشکر از حضور مهنس اژدری (شهردار ) به همدلی و وحدت بین مسئولین شهرستان اشاره و افزودند : با وحدت و پشتکار ایجاد شده در بین مسئولین میتوان کارهای مناسبی را برای مردم به انجام رساند . ایشان شورای اسلامی شهر راور را بازوی فرمانداری و شهرداری دانست و افزود همدلی و وحدت بین مجموعه ها باعث ارائه خدمات مطلوب تر به شهروندان میشود .

مطالب مرتبط

دیدگاه شما