تاریخ ارسال : ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت : ۸:۲۱ ب.ظ ۰ نظر
Print Friendly, PDF & Email

برگزاری جلسه شورای فرهنگ عمومی

جلسه شورای فرهنگ عمومی با حضور آقای میرصادقی فرماندار ، حجت الاسلام تویسرکانی امام جمعه و سایر اعضا در محل دفتر امام جمعه برگزار شد .

 

امام جمعه شهرستان راور در این جلسه که به مناسبت آستانه روز فرهنگ عمومی برگزار شده بود گفت به مناسبت این روز و مراسم شکرگزاری که در تقویم شهرستان قرار گرفته است و جزو مصوبات شورای فرهنگ عمومی است و برای این روز برنامه خاصی به اجرا می آید و فرهنگ شکرگزاری در شهرستان و در جامعه ما باید نهادینه شود و این طرح برای بار سوم در شهرستان برگزار می شود .

امام جمعه در ادامه گفت ایمان به دو نیم تقسیم شده است ، یکی صبر و دیگری شکر است . باید در محرومیت ها چه در مسائل اقتصادی ، معیشیتی ، رنج ها و … صبر و تحمل داشته باشیم و در بخش دیگر به داشته ها و نعمات خداوند شکرگزار خداوند باشیم .

آقای میرصادقی فرماندار راور گفت توجه به فرهنگ عمومی و تصمیم گیری در این خصوص که جزو وظایف شورای فرهنگ عمومی است که مصوبات آن باید در سطح شهرستان لازم الاجرا باشد .

وی به نقش شکرگزاری در زندگی بشر و عنایات آن در زندگی روزمره اشاره کرده و گفت باید در همه حال شکرگزار نعمات خداوند باشیم و شکر گزاری باید در فرهنگ عامه مردم نهادینه شود .

ایشان همچنین به خواست های رهبری از مردم و مسئولین اشاره کرد و گفت باید بر اساس درخواست های ایشان به نیاز ها و مشکلات شهرستان توجه و در این راستا اقداماتی را مثل توجه ایشان به بحران آب و مشکلات آن توجه به فرهنگ کار و ایجاد اشتغال انجام داد .

آخرین بروز رسانی در دوشنبه, ۱۱ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۱۸
مطالب مرتبط

دیدگاه شما