تاریخ ارسال : ۰۴ مرداد ۱۳۹۵ ساعت : ۵:۳۳ ق.ظ ۰ نظر
Print Friendly, PDF & Email

جلسه تودیع و معارفه شهردار

جلسه تودیع و معارفه شهردار راور

جلسه تودیع و معارفه شهردار راور با حضور امام جمعه محترم ، فرماندار ، مسولین و قشر زیادی از اصناف و معتمدین شهر با شکوهی فراوان برگزار گردید

در ابتدای این جلسه حجت اسلام والمسلمین جاج آقای سلمان زاده ضمن تشکر و قدردانی از زحمات مهندس اژدری در زمان تسدی پست شهرداری از روند انتخواب شهردار توسط شورا و درخواستهای شورا و مردم را به سمع و نظر شهردار و حاضرین در جلسه رساند . در ادامه حجت السلام تویسرکانی نیز ضمن قدرانی اززحمات آقای اژدری افزودند: پست شهرداری در راور یکی از سخت ترین مسئولیتها است زیرا با وجود مشکلاتی همچون نبود امکانات ، کمبود پرسنل کافی جهت خدمات رسانی و از همه مهم تر نبود درآمدی پایدار و مناسب برای شهرداری کار را برای این فعالان عرسه خدمت رسانی بسیار سخت نموده است و در نهایت از مهندس یزدانپناه جهت قبول این سمت قدردانی نمودند و به ایشان تبرک گفتند . جناب آقای میر صادقی فرماندار نیز ضمن برسی مشکلات موجود در شهر از مهندس اژدری برای فعالیتهای گسترده ای که در سطح شهر به انجام رساندند قدر دانی نمودند و به مهندس یزدانپناه تبریک عرض نمودندو به ایشان قول همکاری و مساعدت دادند . آقای مهندس مبشر مدیر کل دفتر امور شهری نیز ضمن ایراد سخنانی مهندس اژدری را یکی از بهترین شهرداران استان معرفی نمودند و افزودند مهندس اژدری بهترین مشاور برای شهرداران استان جهت هم فکری و هم کاری بوده است و از مهندس اژدری در این خصوص قدر دانی به عمل آوردند .

در ادامه این جلسه مهندس اژدری ضمن ارائه گزارشی از عملکرد شهرداری از حاضرین در جلسه قدر دانی نمودند و افزودند از همشهریان عزیز سپاسگزارم که با سعه صدردر طول این مدت با من همراه بودند و از مسئولین نیز بابت همکاری در آبادانی و ایجاد روحیه نشاط و شادابی در بین همشهریان  صمیمانه سپاسگزارم و همچنین از زحمات آقای شهریاری در مدت تصدی گری پست سرپرستی شهرداری تشکر می نمایم .

در پایان این جلسه مهندس یزدانپناه ضمن تشکر و قدر دانی از حضور مسئولین و اصناف و معتمدن شهر در جلسه تودیع و معارفه شهردار افزود : از شورا سپاسگزارم که به بنده اعتماد نموده و این خدمت بسیار مهم را بر عهده من نهادند . و در ادامه ضمن ارائه گزارشی به اهداف کوتاه مدت و بلند مدت خود اشاره  نمودند و در پایان از زحمات مهندس اژدری قدردانی نمود. ایشان بهترین راه رسیدن به توسعه و آبادانی را خواست خود مردم برشمرد و افزود ما با تمام توان شهرداری آماده خدمت رسانی هستیم و دست یاری به سمت همه شما دراز میکنم  تا با کمک همه مسئولین و همه شهروندان در آبادانی دیارمان بکوشیم .
مطالب مرتبط

دیدگاه شما