درباره ما

IMG_20150326_144551

در جمهوری اسلامی ایران نیز در طی چند سال اخیر شاهد توجه لازم به مقوله اطلاع رسانی الکترونیک بوده ایم که از جمله آن می توان به ایجاد پست مشاور رئیس جمهوری در این خصوص، ایجاد وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، طرح دولت الکترونیک، طرح تکفا، برگزاری نمایشگاه های اله کامپ و هم چنین الزام بخش ها و واحدهای مختلف دولتی در اجرای طرح تکریم ارباب رجوع به ایجاد پایگاه های اطلاع رسانی الکترونیک برای ارایه خدمات به هموطنان و ارباب رجوع بوده ایم.

در این شرایط ضرورت ایجاد وب سایت خبری تحلیلی شهرستان راور نیز ملموس و قابل توجه به نظر می رسید.

بر این اساس راور نیوز راه اندازی شده است تا علاوه بر معرفی شهرستان راور به هموطنان عزیز در هر نقطه ای از جهان بتوان از طریق تقویت آن به بسیاری از سوالات همشهریان و ارباب رجوع ادارات تابعه پاسخ مناسبی ارایه داد و بعضا” از بسیاری از رفت و آمدهای غیر ضروری به ادارات آن نیز کاست و البته این کار نیازمند همت همه همشهریان عزیز می باشد.

بی شک نگه داری، تقویت و به روز رسانی سایت راور که با «هزینه های شخصی» اداره می شود بدون همکاری همشهرستانی های خوب و گرامی ممکن نیست و انتظار می‌رود همشهریان و ایران شناسان گرامی در هر جای دنیا که هستند در زمینه‌های مختلف سایت اعم از تهیه و ارسال خبر و گزارش، تهیه و جمع‌آوری اطلاعات، امور تحقیقاتی و پژوهشی، ارسال مقالات و کتب منتشر شده، امور رایانه و برنامه‌نویسی، ترجمه مطالب، تهیه عکس و مستندات، امور اجرایی و هماهنگی و حتی ارایه نقطه نظرات و پیشنهادات خود با سایت راورنیوز همکاری فرمایند.

در این میان نقش مسولان ادارات و سازمانها نیز حایز اهمیت است و انتظار می‌رود برای معرفی واحدهای تابعه خود همکاری بیشتری با این سایت نموده و اطلاعات مورد نیاز را برای سایت ارسال فرمایند. بی‌شک با استقبال خوب مسولان و ارایه به موقع اطلاعات می توان برای هر اداره یا سازمان قسمتی اختصاص داد تا بتوانند اطلاعات خود را مستقیماً وارد سایت کرده و در توسعه و کمک به اجرای پروژه دولت الکترونیک از بسیاری از رفت و آمدهای ارباب رجوع خود بکاهند. از شورای شهر، فرمانداری و شهرداری راور نیز انتظار می‌رود با در اختیار نهادن فضایی مناسب در شهر راور و تعیین نمایندگانی ویژه برای همکاری در این خصوص و همچنین الزام ادارات و سازمان های راور به توجه ویژه و اقدامات لازم در این زمینه و تعیین نماینده در هر اداره یا سازمان همکاری خود را با سایت راور مضاعف کنند.

بی شک هر راوری می‌تواند با این سایت همکاری کند و حداقل کمک و شهروند این است که مشخصات خود و گوشه‌ای از زندگینامه خود را ارسال کند تا در قسمت مربوط به خود روی سایت قرار گیرد. دست تک تک همشهرستانی‌های خوب و هموطنان عزیز را به گرمی فشرده و انتظار همکاری داریم. ضمناً در بخشی از سایت از عزیزیانی که با ما همکاری خوبی داشته‌اند تجلیل و قدردانی می‌شود.

با تشکر محمد رضا روحانی راوری | ۲۴۰۰ ۰۶۲ ۰۹۱۳

کلمات کلیدی: راور,اخبار راور,شهرداری راور,فرمانداری راور,راوری,راورنیوز,شهدای راور,عکس راور,تصاویر راور,مقالات راور,راور شناسی,شهرستان راور کرمان
نقشه شهرستان راور فرمانداری شهرستان راورسایت شهرستان راورکد شهرستان راورمساحت شهرستان راورکد شهرستان راورآموزش و پرورش شهرستان راوراوقات شرعی شهرستان راور آثار باستانی شهرستان راور شهرستان راور کد تلفن شهرستان راور آب و هوای شهرستان راور